Yhteystiedot

PALVELUTUKKU POHJOINEN OULU
Voudintie 8
90400 Oulu  

PALVELUTUKKU POHJOINEN KUUSAMO
Kitkantie 135
93600 Kuusamo


Myynti


OULU
p. 08 5352 600
myynti@palvelutukkupohjoinen.fi
fax. 08 3114 757


KUUSAMO
p. 08 853 030 

 

Laskutus

Laskutusosoite 1.12.2015 alkaen

Kasvishovi Oy
Y-tunnus: 0648284-8
Verkkolaskuosoite: 003 706 482 848 
Välittäjän tunnus: 003 708 599 126
Välittäjä: Liaison Technologies 

Paperilaskut: 
Kasvishovi Oy
PL 101
40011 HEEROS PALVELUT

 

Henri Isohätälä

Toimitusjohtaja
Puh. 0400 922 512
henri.isohatala@palvelutukkupohjoinen.fi

Jarkko Viitanen

OULU
Myyntipäällikkö

Puh. 040 3565 445
jarkko.viitanen@palvelutukkupohjoinen.fi

Lauri Stenius

OULU
Myyntineuvottelija
Puh. 040 356 6609
lauri.stenius@palvelutukkupohjoinen.fi 

 

Heli Heino

OULU
Myyntineuvottelija

Puh. 044 735 2606
heli.heino@palvelutukkupohjoinen.fi

Annina Ruotsalainen

OULU
Avainasiakaspäällikkö

Avainasiakkuudet, lähiruoka, palvelutiski-asiakkuudet, salaattibaarit.
Puh. 044 735 2601

annina.ruotsalainen@palvelutukkupohjoinen.fi

Jokke Tuulaniemi

OULU
Kenttämyyntipäällikkö
Puh. 050 3455 477
jokke.tuulaniemi@palvelutukkupohjoinen.fi 

Marko Rantanen

Ostopäällikkö
Puh. 044 735 2604
marko.rantanen@palvelutukkupohjoinen.fi

Sirpa Paldanius

Tuotantopäällikkö
Puh. 044 735 2615
sirpa.paldanius@palvelutukkupohjoinen.fi

Aki Huttula

OULU
Varastopäällikkö

Puh. 044 570 9501
aki.huttula@palvelutukkupohjoinen.fi

Mari Niemelin

Markkinointipäällikkö
Markkinointi, viestintä, tapahtumat, aineistopyynnöt, yritysvierailut.

Puh. 044 735 2612
mari.niemelin@palvelutukkupohjoinen.fi

 

Sirpa Raiskio

Talouspäällikkö
Puh. 044 735 2602
sirpa.raiskio@palvelutukkupohjoinen.fi

Pirjo Parviainen

Laatupäällikkö
Laatu- ja omavalvonta asiat, yritysvierailut.
Puh. 040 3566 610
pirjo.parviainen@palvelutukkupohjoinen.fi 

 

Ulla Valtanen

Talousassistentti
Puh. 044 735 2611
ulla.valtanen@palvelutukkupohjoinen.fi 

 

Janne Haapakoski

KUUSAMO
Aluemyyntipäällikkö
Kuusamon asiakkaat
Puh. 040 019 2007
janne.haapakoski@palvelutukkupohjoinen.fi

Auno Törmänen

KUUSAMO
Aluepäällikkö
puh. 040 0686 299
auno.tormanen@palvelutukkupohjoinen.fi